מאמרים על מיטות מתכווננות

מיטה זוגית עם מזרן רך או קשה?

בחירה בין מזרנים רכים ומזרנים קשים מתבררת כהתמקדות הלא נכונה, זה הזמן לשבור מיתוסים ישנים עם השאלה הגדולה על בחירת מיטה זוגית עם מזרן רן או מזרן קשה.

בעוד שמזרן קשה אינו מתאים את עצמו למבנה האנטומי הטבעי של הגוף, מזרן רך מדי עלול גם כן לגרום לשקיעת איברי הגוף וכיווץ שרירי הגב.
אם כך, מהי האופציה הנכונה? מיטה זוגית מתכווננת עם מזרן רך או קשה? ספוילר: התשובה נמצאת בטכנולוגיה של המזרן ויכולת ההתאמה לגוף.

blog

מזרן קשה טוב לגב?
אם קמתם עם כאבי צוואר, כפתיים וצוואר אחרי שינה שאינה במזרן איכותי ומותאם ייתכן שבחרתם במזרן ובמשטח שינה שאינם מתאימים לכם ואינם מומלצים לגוף האדם
מיתוס שחג סביבנו כבר שנים רבים ואף הומלץ לא פעם על-ידי מומחים שונים בארץ ובעולם הוא ההמלצה על מזרן קשה, הנחת הבסיס הייתה כי במענה על חסרונות המזרן הרך הבחירה במזרן קשה אמורה להיות הבחירה הטבעית עם מחקרים המצביעים על יתרונות לאנשים הסובלים מבעיות גם.
עם התקדמות הטכנולוגיה ובדיקות שנעשו בנושא משטחים קשיחים: מזרן קשה, משטח קשיח ואפילו על הרצפה – קיימות הוכחות לא מעטות כי מיטה זוגית עם מזרן קשה או כל משטח קשיח אינם מתאימים עצמם למבנה הגוף, אינם תומכים בגב התחתון ואין תמיכה לאזור הצוואר והכתפיים ואגן.
מזרן קשה מפעיל לחץ גדול יחסית על מבנה הגוף של משתמש/ת השינה, דבר שעלול לעלות את כמות הפעמים בהם אתם מתהפכים במהלך הלילה ובכך השינה הרציפה והעמוקה נפגעת, התוצאה הסופית תוביל אתכם לעייפות ולעיתים לתחושות דכאון וכעס.
גוף האדם בנוי מקימורים רבים, בליטות ונקודות לחץ באזורים שונים בגוף, מזרן קשה יכול להעניק תמיכה מסוימת לאזורי הכתפיים ומוקדים שונים ברגליים, מזרן קשיח יחייב את משתמשי השינה להטות את גופם בצורה שתגרום ללחץ על החוליות והשרירים.
מזרן קשה עלול לגרום לבעיות רפואיות כדוגמת בעיות אורטופדיות רבות הגורמות לכאבים באזורים שונים בגוף שאינם זוכים לתמיכה.

מזרן רך מתאים לשינה?
מזרן רך קיבל שם רע עם השנים ויש שיגידו לגמרי בצדק, כל אדם השוכב על מזרן רך מדי (או אפילו כרית רכה מדי) ירגיש ישר את תחושת העדר התמיכה לחלקים שונים בגוף.
מיטה זוגית מתכווננת עם מזרן רך עלולה לגרום לשקיעת איברים כבדים של גוף האדם, דבר המשול למשקל כבד מדי באזורים שונים של אונייה ובכך להפר איזון החשוב להמשכת המסע, הפרת איזוני המשקלים על גוף האדם בזמן שינת הלילה החשובה עלולה לגרום להתכווצות שרירי הגב ולהכריח את גופנו לישון בתנועת שקיעה (גב בצורת קשת) שאינה מומלצת.
במהלך השינה הלילית גוף האדם זז באופן טבעי, מזרן רך מדי עלול לגרום לגוף לשקוע ולהפריע לגוף לזוז בצורה טבעית ובכך עלול לקטוע את מהלך השינה ולהעיר אותנו מספר פעמים בלילה.

מזרני ויסקו ולטקס: לא קשה ולא רך – מותאם

הסוד הגדול בבחירת מיטה עם מזרן הוא מזרן לא רך מדי ולא קשה מדי, את התוצאה הזו מקבלים רק במזרנים בעלי טכנולוגיה מיוחדת מבית סוויס סיסטם.
כדי למצוא את האיזון הנכון חברת סוויס סיסטם מציעה מזרנים בעלי חומרים איכותיים ומתקדים: מזרן ויסקו ולטקס.

מזרן לטקס יכול להיות פתרון מושלם למשתמשי השינה המחפשים איזון בין רכות וקשיחות מדתית.
מזרני לטקס של סוויס סיסטם מיוצרים על-ידי קונצרן הגומי הגדול בעולם, מזרני הלטקס מומלצים מאוד לאנשים בעלי בעיות אורטופדיות שונות כדוגמת עקמת, פריצת/בלט דסק ומספקים תמיכה מצוינת לאזורי הגוף השונים, מזרן לטקס קשיח במידה הנכונה טוב לאנטומית גוף האדם ומספק את המענה הנכון למשתמשי שינה רבים בישראל.
מזרני הלטקס מבית סוויס סיסטם נבדקו על-ידי מכון המחקר הבינלאומי בוויסקונסין ונמצאו ידידותיים במיוחד לאנשים הסובלים מאלרגיות שונות.
אפשרות נוספת ונפוצה במיוחד היא בחירה במזרן ויסקו, החומר שפותח כדי לאפשר התאמה לכיסאות האסטרונאוטים של נאס״א עבר אדפטציה למזרן השינה.
מזרן הויסקו רגיש לטמפרטורה ומתאים את עצמו אל למבנה גוף האדם בהתאם לחום הגוף, כך שדרגת הרכות והקשיחות תקבע בהתאם לצורה בה אתם נמצאים ותעניק תמיכה לכלל אזורי הגוף, מזרן הויסקו מפחית את התזוזה בלילה, מפזר עומסים וכולל ספיגת לחצים של כ – 80%.
מזרני ויסקו מבית סוויס סיסטם הינם מזרנים הכוללים חומרים טבעיים ואנטי בקטריאליים, לא כוללים שימוש בדבקים, עמידים בפני התקלחות ואינם מכילים DBT ו- TBT.
כל מזרני סוויס סיסטם עומדים בתקני השוק האירופי המשותף ( EES) ומידע על העמידה בתקנים וכל הדרישות מופיעות באופן שקוף וגלוי באתר.

עצבו את מערכת השינה המושלמת בהתאמה אישית

I am raw html block.
Clic

k edit button to change this html

פוסטים קשורים