מאמרים על מיטות מתכווננות

מיטה יהודית כשרה ומתכווננת

רוצים לדעת מה זה מיטה יהודית? מחפשים מיטה יהודית עם הפרדה? רוצים להתפנק עם מיטה יהודית מודרנית מפוארת?

מיטה זוגית יהודית יוקרתית שגם מתכווננת..מיטה כשרה כמו לישון על ענן 🙂

מיטה יהודית מעוצבת - סוויס סיסטם

רבים מהציבור הדתי-חרדי מחפשים אחר מיטה יהודית, מיטה עם הפרדה המאפשרת להקפיד על אורך חייהם גם במהלך השינה ובמיוחד במצבי נידה.

מיטה חשמלית מתכווננת מבית סוויס סיסטם הכוללת הפרדת מזרונים, מאפשרת לכם להקפיד על ההפרדה וליהנות ממרחב שינה פרטי בזמן שינה זוגית.

פתרון לעולם הדתי-חרדי: מיטה יהודית חשמלית מתכווננת

“הקהל הדתי-חרדי יסתפק במיטה פשוטה”, המשפט הזה היה בקו המחשבה של כולנו במשך עשרות שנים, עם הקדמה והפתיחות לנסות מוצרים מתקדמים המותאמים גם לקהלים דתיים, המיטה החשמלית המתכווננת מתאימה לקבל את התואר מיטה יהודית.
מיטה מתכווננת עם הפרדת מזרונים מבית סוויס סיסטם כוללת בתוכה אפשרויות נוחות ואיכות שינה רבות, באמצעות מנגנון נפרד לכל מזרון תוכלו למקם ולכוון את אזורי הראש, צוואר, גב ורגליים כדי לאפשר מצבים מותאמים של שינה, קריאה בספר/עיתון, שימוש בטלפון נייד או צפייה בטלוויזיה.

ההגדרה של מיטה יהודית עשויה להשתנות מקרב פלחים שונים בציבור הדתי-חרדי, ההגדרה הממוצעת של המיטה היהודית המתכווננת היא מיטה כמה שיותר רחבה, מופרדת לשני מזרונים ומאפשרת ריחוק והפרדה.
למרות ששלד המיטה הוא אחיד, המיטות נפרדות, המזרונים מחולקים ולכל מזרון יש מנגנון שינוי והתאמה נפרד (דבר המאפשר גם התאמה אישית לכל מזרן).
מרבית הבוחרים במיטה יהודית יחפשו אחר מיטה רחבה ככל האפשר, במגבלות החדר, ככל שהמיטה גדולה יותר כך האדם היושן על המזרן יוכל לנוע בחופשיות.

כפי שאינו מתפשר על איכות הטכנולוגיה של המיטה, הקהל הדתי-חרדי כבר מזמן אינו מתפשר על עיצוב המיטה והתאמת העיצוב לחדר.
במסגרת התקציב, תוכלו לבחור מבין מגוון רחב של מיטות מתכווננות מבית סוויס סיסטם, מיטות הכוללות עיצובים וצבעים מגוונים להתאמת עיצוב מרבית.
בנוסף למגמת הדגש על האיכות בקרב הקהל הדתי-חרדי, מומלץ לוודא את גודל ארגז המצעים הרחב והאם מספק אתכם מבחינת צורכי האחסון שלכם.

הפרדת מזרונים במיטה זוגית טובה לגב וגם לזוגיות

המרחב הפרטי בזמן השינה הוא היבט חשוב ביותר בחיינו, גם זוגות צעירים הנוטים לחשוב פחות על המרחב הפרטי יעדיפו את האפשרות למרחב פרטי ובמיטה זוגית מתכווננת עם הפרדת מזרונים.
מה שהפך ללהיט בקרב קהלים רבים, עלה לכותרות העולם הדתי-חרדי בשנים האחרונות עם אופציית הפרדת המיטה ושמירת הפרדה במהלך השינה עם היכולות ללכת לישון ביחד כזוג.

עד לא מזמן, זוגות רבים בעולם החרדי-דתי נאלצו להסתפק במזרן רגיל או במיטה הכוללת שני מזרנים נפרדים פשוטים ללא אפשרויות כיוון והתאמה, עם הקדמה והפתיחות המסוימת לעולמות נוספים החלה התעניינות משמעותית במיטה חשמלית עם מזרונים נפרדים, כזו המככבת בקטגורית מיטות יהודיות מתכווננות.

באמצעות שינה על מיטה זוגית מתכווננת אורטופדית של סוויס סיסטם הכוללת הפרדת מזרונים, הקהל הדתי לא רק נהנה משירותי מיטה חכמה ושינה איכותית, במהלך שינה מופרדת הזוגות שומרים על הלהבה הזוגיות שלכם עם האפשרות לשמור על המרחב הפרטי ועל הפרדה ובמיוחד בימי נידה.
בבחירת מיטות יהודיות מתכווננת חשוב לשים דגש על גדול רוחב המיטה, זוגות רבים העידו כי מחפשים מיטה גדולה ככל הניתן כדי למנוע מצבים של מגע בלתי רצוי במהלך הלילה, בנוסף כדי לאפשר לגוף להתרווח במהלך הלילה.

מיטה חשמלית: מה עושים בזמן שבת?

מיטה מתכווננת מחוברת אל החשמל במהלך כל ימות השבוע, חלק מהמשתמשים במיטה המתכווננת כל כך רגילים לשנות מצבי שינה, להרים ולהוריד את האזורים השונים במזרן עד כדי שפעילות תזוזת המיטה הופכת להיות שגורה בהם.
כדי לא להכניס אתכם לדילמה איפה להניח את השלט והאם אפשר לזכור שהמיטה מחוברת לחשמל, כל מה שצריך לעשות הוא להעביר את המיטה למצב הבסיס, לנתק את המיטה המתכווננת מהחשמל טרם כניסת השבת ולהחזיר אל החשמל ביציאת השבת.

מיטה יהודית זוגית מתכווננת: מחיר ואפשרויות עודפים

מיטה זוגית מתכווננת מוצעת בגדלים ועיצובים שונים להתאמת מיטה לסגנון החדש, אך גם לאפשרות רכישת מיטה חשמלית בתקציב שלכם.
מחיר מיטה זוגית מהסוג המתכוונן עם מזרנים אורטופדיים נפרדים הכוללים מנגנון נפרד לכל מזרון, יכול לנוע בין כמה אלפי שקלים למיטה איכותית ועד לעשרות אלפי שקלים למיטת פרימיום.
כדי לאפשר לכלל הציבור הישראלי הזדמנויות רכישה מוזלות, ניתן לברר עם מוקד השירות של סוויס סיסטם אודות מיטות עודפים.

חזרה לרשימה

פוסטים קשורים