שאלות ותשובות

שאלות נפוצות

רכזנו עבורכם שאלות נפוצות

חברת סוויס סיסטם מביאה לישראל את המנועים האיכותיים של חברת OKIN גרמניה העומדים בכל דרישות התקן הגרמני ודרישות מכון התקנים הישראלי.

לפי כך המנועים המותקנים במיטות סוויס סיסטם בטוחים לשימוש ואין כל חשש לקרינה

לנוחיותכם מצורפים בזאת דוחות בדיקה.

לצפייה בדוחות, לחץ כאן

השימוש ב-2 מזרנים במיטות סוויס סיסטם אינו מורגש לחלוטין. בזמן ההתקנה אנו משתמשים במערכת מעצורים ייחודית אשר מצמידה את המזרנים יחד בצורה כזאת של יזוזו בכלל. פרט לכך, לסוויס סיסטם יש טכנולוגיות מיוחדות המאפשרות שימוש בסדין אחד העוטף את 2 המזרנים והמקנה הרגשת שימוש כמו במזרן אחד.

המידה המומלצת למיטה מתכווננת היא 180/200 כלומר רוחב 180 ס”מ ואורך 200 ס”מ, זוהי מידה מרווחת ומאפשרת שימוש טוב ומהנה במיטה המתכווננת, swiss system מאפשרת בחירת של כל המידות

בכדי להתאים עבורך את המערכת הנכונה כל מה שאנחנו צרכים זה רק את מידות חדר השינה אשר בו תורכב המיטה.

לשם כך יש לנו את המומחים הטובים ביותר בנושא התאמת מזרן באופן אישי לצרכים של כל משתמש. מעבר לכך swiss system נותנת לך אפשרות להתנסות על המזרן שהותאם עבורך, למשך 30 יום ובמידת הצורך החלפת המזרן ככל שיידרש עד אשר נמצא את המזרן הנכון עבורך.

בסל מוצרינו ישנם 21 סוגים שונים של מזרנים אשר נותנים מענה ייחודי לכל צורך, swiss system נחשבת לחברה מובילה בתחום פתרונות השינה לאנשים עם צרכים מיוחדים, המזרנים שלנו נמצאים בבתי מרפא בארץ ובעולם אשר אף מזרן אחר לא יכול לתת בו הפתרונות הדרושים.

כיום אין כבר גודל סטנדרטי אחד, המידה הפופולארית היא 160 רוחב ו 200 אורך, למזרן זוגי, המידה הבאה המבוקשת למזרן זוגי היא 140/190 , מידה זו אינה מומלצת אלה במקרים בהם רק משתמש אחד ישן על המזרן או המקום בו מונח המזרן קטן במיוחד. Swiss system מייצרת כל מידה בהתאם לדרישה

אין המלצה גורפת לזמן השימוש במזרן, על המשתמש לשים לב לשינוי במזרן המשפיע לרעה על תמיכת המזרן, הפרמטרים שיכולים להשפיע על אורך החיים של המזרן הם רבים ובין היתר כוללים את : משקל המשתמש, המשטח עליו מונח המזרן, האם זהו מזרן קפיצים או מזרן ללא קפיצים (אורך החיים של מזרן קפיצים קצר בדרך כלל ממזרן ללא קפיצים) האם זהו מזרן צד אחד שלא ניתן להפוך, ועוד אחרים.

בכול מקרה גופנו משתנה במהלך השנים והדרישות לתמיכה בזמן השינה משתנות גם כן, לפי כך מומלץ להחליף מזרן אחת ל – 8 עד 10 שנים.

שאלות ותשובות למיטת ה Smart Bed

רכזנו עבורכם שאלות נפוצות

מה שהמיטה החכמה מקבלת מגוף האדם זה אותות מהלב והנשימה. על סמך אותות אלה, ניתן לחשב אינדקסים של מאפיינים פיזיולוגיים קשורים, כגון דופק, קצב הנשימה ושונות הדופק. השתנות הדופק נשלטת על ידי מערכת העצבים האנושית, שתבוצע דרך מערכת העצבים על ידי כל השפעה של הסביבה החיצונית על גוף האדם וכל שינוי במצב בריאות האדם, כך שניתן להשתמש במדד זה כדי להעריך את שינוי בריאות האדם.
אין הגדרה מדויקת לתחילת השינה. זה לא מופיע פתאום ולא ניתן להגדירו באמצעות אינדקס. שלבי השינה הסטנדרטיים מוגדרים על ידי אותות חשמליים, כמו EEG, EOG, EMG. המחקר מצא כי שלבי שינה שונים קשורים לשינויים בקצב הלב וקצב הנשימה. על סמך קשר זה, זמן ההירדמות ושלבי השינה מחושבים באופן גס, וזה שונה מהשלבים הטבעיים לפי הגדרתם רפואית, ואולי אינם תואמים.

פעולות פיזיולוגיות כמו דופק וקצב נשימה יכולות להתרחש בצורת מיקרו-רטט. החיישן אוסף אותות מיקרו-רטט שנוצרות על ידי הגוף במהלך השינה ומוציא פרמטרים פיזיולוגיים כמו דופק וקצב נשימה מאותות הרטט בהתאם למאפייני הדופק וקצב הנשימה.

א. חלק מהמשתמשים זזים בצורה מוגזמת בתחילת זמן ההירדמות, או שהם זזים הרבה בגלל איכות שינה ירודה, שנחשבת כערות, ולכן זמן ההירדמות אינו תואם לזה.
ב. Polysomnography (PSG) הוא מכשיר רפואי בינלאומי מוכר לניטור שינה, ושלבי השינה הסטנדרטיים של PSG מוכרעים על ידי אותות חשמליים, כמו EEG, EOG.
ואז שלבי נתוני השינה של קיסון מבוססים על תקן הזהב של PSG. החיישן יכול לשמור את נתוני דופק המשתמש/ת, קצב הנשימה, תנועות הגוף, נחירות ומידע אחר במשך הלילה. נתונים אלה על תקופות השינה השונות (שינה עמוקה וקלה) יכולים לסייע בבחינת מצב שלבי השינה של המשתמש/ת באמצעות אלגוריתמים חישוביים. בגל שבין האותות שהושגו יש הבדל גדול בתקן הזהב (PSG), יתכן שיהיו כמה סטיות בתוצאות (זמן ההירדמות וההתעוררות אינו תואם עם מה שהמשתמש/ת הרגיש/ה). עם זאת, תוצאת בדיקה של מספר גדול של משתמשים/ות הראתה שהסטייה היא בטווח של כ-30 דקות.

ישנם מקרים רבים הגורמים לאותות ערות יתר אתה יכול לבדוק בעצמך לפי המצבים הבאים:

א. שימוש במכשיר בצורה לא נכונה ישפיע על איסוף הנתונים. מומלץ למשתמשים/ות להשתמש במכשיר הנכון כדי להבטיח את יציבות איסוף הנתונים.

ב. קיימות תנועות מוגזמות במהלך השינה. במהלך מחקרי השוק שלנו, למדנו כי אכן ישנם משתמשים/ות שזזים/ות הרבה בתחילת ההירדמות או במשך כל הלילה, דבר שישפיע על איסוף הנתונים וניתוח החיישן. אפילו מכשירים רפואיים כגון Polysomnography (PSG), מחייבים את המשתמש/ת לשכב בלי תזוזה במהלך תהליך איסוף הנתונים, אחרת, תוצאות של הנתונים ותוצאות ניתוח הנתונים יהיו שונות למדי מהמצב בפועל.

ג. מכיוון שלחיישנים שלנו יש אפשרות לשיקול דעת מוטעה במצב של איסוף נתונים ללא מגע ישיר עם משתמש/ת, אם המקרה שלך אינו מהמפורטים לעיל, אנא התקשר/י לשירות הלקוחות לצורך עיבוד הנתונים.

עוצמת הנחירות משתנה בין אחד לשני, לכן יכולות להיות טעויות בזיהוי הנחירות בתחילת השימוש במיטה החכמה. מומלץ לפנות לאנשי המכירה להתאמת ההגדרות. הגרסה החדשה של המיטה החכמה שלנו יכולה לאסוף ולהתאים נתונים באופן אוטונומי, ואנו מקווים שתוכלו לתמוך במוצרים שלנו כמו תמיד.

למשתמשים מנוסים: אין מגבלת זמן ברורה לבעיה זו. לאחר שכיבה על המיטה, על מנת להבטיח נתונים מדויקים, יש לעמוד בדרישות הבאות:
1. הגוף שוכב במצב מאוזן, כלומר ללא תנועות גדולות, וללא תנועות קטנות, כמו דיבור, סיבוב הראש, הזזת הידיים, הרגליים וכו’.
2. לאחר שהייה במצב שכיבה במשך 20 שניות, הפרעת התנועה של המשתמש מבוטלת, והחיישן יכול לאסוף נתונים יציבים ומדויקים.
עבור משתמשים רגילים: בתחילת השינה, הנתונים יהיו יציבים לאחר שכיבה והכנות לשינה. תנועות נינוחות כמו דיבור במיטה, עיסוי, צפייה בטלוויזיה, קריאת ספרים וכו’, עשויות להיות מזוהות כתנועות גוף, מה שיכול לגרום לכמה נתונים פיזיולוגיים להיות לא מדויקים.

זו תופעה נורמלית. החיישן מזהה את אות המיקרו-רטט במצב שינה, ומעביר אותו ליד כדי לסמן על שימוש חריג. אם האות מתקבל בצורה לא נכונה, זה מעיד על שהבדיקה לא תקינה. לחיצה על שני חיישנים בו זמנית היא רק “סימולטנית” באופן סובייקטיבי, וכך גם עוצמת הלחיצה. לכן, זה נורמלי שהנתונים יהיו שונים.

נתונים הנאספים ישירות על ידי החיישן: דופק, קצב נשימה, נחירות, ירידה מהמיטה, תנועות גוף.

מהו שלב השינה: יש לציין ששלב שינה מוגדר באופן מלאכותי לנוחיות המחקר. כיום ידוע כי ה-PSG הוא תקן הזהב ונשפט על סמך אותות כמו EEG, EOG, EMG אך למעשה, קשה להבחין בבירור בכל אחד משלבי השינה, והם נוטים להשתנות בהדרגה, להיות חופפים ולכל אחד מהם יש דגש משלו. נכון לעכשיו, שלב השינה שאנו מאמצים הוא בן שלושה שלבים, לערות (מחוץ למיטה), שינה קלה ושינה עמוקה.

הגדרת שלב השינה והמצב הבריאותי: כבר זמן רב מאמינים כי שינה היא תהליך מנוחה מוחלטת הנדרש על ידי הגוף בכדי לחסל עייפות. עם זאת, פעילות ה-EEG שנמדדה בקרב אנשים ובעלי חיים מצאה כי פעילות המוח בשלב השינה אינה במנוחה, אך מראה שורה של שינויים תקופתיים בוויסות פעיל. לכן, הבנת שלבי השינה היא בעיקר הבנת איכות וכמות השינה האנושית.

פתח את דף הכניסה, הזן את כתובת הדוא”ל והסיסמה שלך ולחץ על כניסה. בהמשך תקבל שוב דוא”ל captcha ואז הזן את קוד ה-captcha כדי לרשום את חשבונך ולהיכנס לאפליקציה.

לחץ על הפינה השמאלית העליונה של דף הבית כדי להיכנס לדף הנתונים בזמן אמת. הנתונים מתרעננים בכל עשר שניות.

תרשימים אלה מייצגים דופק, קצב נשימה, תנועות ומיקרו-רטט מלמעלה למטה.

ראשית, וודא ש-Bluetooth מופעל. אם יש מקליט שינה במיטה, האפליקציה תסנכרן אוטומטית את נתוני השינה של אמש; אם האפליקציה לא סנכרנה את הנתונים באופן אוטומטי, לחץ על סימן השאלה לצד התוצאה כדי לסנכרן את הנתונים ידנית.

ראשית, אשר שהמיטה מחוברת/משויכת. אם היא אינה מחוברת/משויכת, אנא שייך את המיטה.
אם המיטה כבר משויכת, אנא וודא שה-Bluetooth מופעל

לחץ על REMOTE STYLE (סגנון שלט) בדף “המיטה שלי” כדי לעבור לשלט רחוק.

אנא כוון את הטלפון לקוד ה-QR לצורך סריקה. אם אינך יכול לסרוק אותו, לחץ על לחצן INPUT QR NUMBER למטה והזן את המספרים מתחת לקוד ה-QR לצורך שיוך ידני.

אנא בדוק אם המיטה מחוברת לחשמל או אם המיטה מחוברת לחשבון אחר.

פונקציית ההרשאה מתאימה רק למיטה זוגית. לחץ על AUTHORIZE BED “אשר מיטה” בדף “המיטה שלי” MYBED, מלא את שם החשבון שברצונך לאשר ולחת על “שלח”. לאחר שחשבון זה אישר את בקשתך, אז אותו אדם יכול להשתמש בצד השני של המיטה הזוגית.

לחץ על “שלח הודעה” SEND MESSAGE בדף “המיטה שלי” כדי לשלוח משוב על הבעיות שלך לצוות שלנו.

ראשית, לחץ על MY CARE בדף הפרופיל, ואז לחץ על הסימן “+” בפינה השמאלית העליונה והזן את כתובת הדוא”ל של האדם שאחריו אתה רוצה לעקוב. לאחר שאותו אדם יסכים, תוכל לעקוב אחריו ולצפות בנתוני השינה שלו.

את דוח השינה של האדם שאתה עוקב אחריו באפשר למצוא בדף הבית ובדף הנתונים, אך אתה יכול לראות את הנתונים רק לאחר הזמן שעקבת אחריו, ולא תוכל להציג את נתוני השינה ההיסטוריים.

לחץ על כפתור ה-FLAT “איזון” בשלט.

לחצו על “איפוס סיסמה” בדף ה”פרופיל”, אפשר לאפס את הסיסמה רק לאחר הקשת הסיסמה הנוכחית.

פונקציית שינוי הדוא”ל אינה נתמכת כרגע. אפשר להירשם עם חשבון חדש ואז לשייך מחדש את המיטה.

שנה את הפרופיל שלך על ידי לחיצה על “מידע אישי” בדף ה-“פרופיל”.

הפונקציה הזו לא נתמכת כרגע.

לפני החיבור, בדוק תחילה אם ה-Bluetooth של הטלפון שלך מופעל, האם המיטה מחוברת לחשמל, ואפשר ל-Sleep Assist להשתמש בפונקציית ה-Bluetooth.
לאחר השלמת הפעולות לעיל, בצע את הצעדים הבאים:
1. לחץ על “חיבור מיטה חדשה” בדף “המיטה שלי” כדי להיכנס לדף סריקת הקוד.
2. סרוק את קוד ה- QR.
3. פעל לפי ההנחיות לבחירת צד המיטה וסדרת המיטה, ואז תוכל לשייך את המיטה בהצלחה.

ניתן לכבות את ה-Bluetooth והרשת של הטלפון בזמן השינה, אך כשאתם מתעוררים, הקפידו להפעיל את ה-Bluetooth ואת הרשת לסנכרון הנתונים בהצלחה. שימו לב שזה יצרוך משאבי רשת בעת הסנכרון.

בדקו אם הרשת מחוברת. אם חיבור הרשת תקין, סגרו והיכנסו שוב לאפליקציה לשיוך המיטה.

לחצו על “ניתוק שיוך” בעמוד “המיטה שלי”, וחלצו על לחצן “אישור”.

אפשר לכבות את האפליקציה והטלפון הנייד בזמן השינה, אך להשאיר את המיטה מופעלת. כשאתם קמים למחרת בבוקר, חברו את המיטה וסנכרנו את הנתונים כדי לבדוק את דוח השינה של אמש.

מכשירי החשמל שלנו מוסמכים עם אישורי FCC IC UL והקרינה נמצאת בטווח הבטוח. בנוסף, החומר מנו עשויות המיטות שלנו אינו מכיל מתכות מזיקות ולא ישפיע על בריאות האדם.

הנתונים שכבר סונכרנו יאוחסנו באפליקציה ותוכלו לצפות בהם בכל עת. נתונים לא מסונכרנים מחייבים את חיבור המיטה ואת הסנכרון של הנתונים לפני הצפייה.

גם אם המיטה תמיד מופעלת, צריכת החשמל היא נמוכה מאוד. אין צורך לדאוג מצריכת חשמל.

המוצרים שלנו עטופים בחומרי בידוד ובאופן כללי לא ידליפו חשמל. חוץ מזה, אספקת החשמל שלנו תמיר את המתח לזרם בטוח לגוף האדם מתחת ל 36 וולט, גם אם תתחשמל, בקושי תחושו זאת.

שליטה תתאפשר רק בטווח היעיל של ה-Bluetooth.

וודאו שהאפליקציה מעודכנת לגרסה האחרונה, או שתוכלו לשלוח שאלות לצוות שלנו לקבלת עזרה.

1. המיטות שלנו תומכות בתנוחות שונות ומאפשרות לך לשמור תנוחות מועדפות.
2. המיטות שלנו תומכות באיסוף נתוני שינה ורישום דוחות שינה.
3. המיטות שלנו תומכות בחשבונות מרובים למעקב ורישום נתוני השינה של כל משתמש.

לחצו על “שתף את הציון שלי” בדף הבית כדי לשתף את נתוני השינה שלך עם חבריך באמצעות פייסבוק ודוא”ל.

ניתן לשמור נתוני שינה במכשיר למשך 14 יום. אנא סנכרנו את הנתונים תוך 14 יום, אחרת הנתונים יאבדו.

CONTACT US

צרו איתנו קשר ונחזור אליכם בהקדם