המעצבים שלנו

צוות המעצבים שלנו

Swiss System
מביאה אליכם לחדר השינה את מיטב העיצובים והמעצבים הנחשבים בעולם. גלישה באתר תבהיר לכם באופן ברור את ההבדל בין המיטות שלנו לבין כל שאר המיטות שהכרתם עד היום, הפליסופיה שלנו מתמקדת בשלמות החושים.

כל אדם זקוק לשינה טובה ובשביל זה מיטה רגילה מספיקה, לעומת זאת המיטות שלנו מציעות לכם הרבה יותר משינה, זה נווה המדבר שלכם לשלווה ורגוע של הגוף והנפש. מקום אדיאלי שבו תוכלו לטעון כוח פיזי ורעננות מנטלית לאתגרים של היום הבא.

DESIGN

SPACIAL

שמנו לנו למטרה לעורר ולרתק את הלקוחות שלנו, כך שבעתיד הם כבר לא יראו את הישנה שלהם כצורך בלתי נמנע, אלא כחוויה חושית בלתי נילאית.

אז בואו נודה בזה, האם זה לא נחמד לסיים את היום במקום כל כך מרגיע ולהתכונן ליום הבא טריים ורעננים ?

אנו מזמינים אתכם להתנסות באחת מהמיטות שלנו ומבטיחים לכם שנקבל בהבנה אם גם אתם לא תרצו לצאת מהמיטה

צוות המעצבים שלנו

Thomas Althaus

Thomas Althaus

בעל תואר באדריכלות ועיצוב מאוניברסיטת דיסלדורף גרמניה. רבים מהעיצובים שלו עבור יצרני רהיטים בינלאומיים זכו בפרסי עיצוב יוקרתיים .

Rick Gainsmith

Rick Gainsmith

ריקי נולד ב 1964 ומים היוולדו ינק מסבו את תחום עיצוב הרהיטים ץ עם השנים שינה את כיוון העיצוב למגמות חדשות בעולם . בעיצוביו המודרניים העניק ריק למעצבים רבים באוסטרליה השראה ונחשב למוביל הקו המודרני בכל היבשת.

Schnable+ Schneider

Schnable+ Schneider

צוות המעצבים הבינלאומי שנאבל +שניידר , מתמקד בעיצוב מוצרים פונקצונאלים וכאלה המתאימים לרב שימושיות .הצמד קיבל פרסים רבים כגון ” דיזיין פלוס” בשטוטגרט ובפרס באדן ורטמברג.

Matthias Rossow

Matthias Rossow

מזה 15 שנה מעצב הבית של המותג רופ ביטן גרמניה . הצלחות שלו כוללות פרסים לאומיים ובינלאומיים רבים כגון פרס ראשון בתחרויות עיצוב המוצר הנערכת בהנובר מידי שנה.

Brigitte Lichtner

בריג'יט

אדריכלית ומעצבת פנים מאז 1989 , הגישה ההוליסטית שלה לאומנות , תרבות ומלאכה זכתה להצלחה בכל רחבי אירופה ונחשבת לדור החדש של מיטות מרופדות

Herr Heliger

Herr Heliger

פרופ’ היליגר ידוע בקווי העיצוב החדשניים שהביא לעולם הריהוט ב20 השנים האחרונות . על כך זכה לפרסים רבים ובינהם HIF HAUS LNDUSTRIEFORM  פרוס’ היליגר משמש כמרצה בכיר במכללה לעיצוב “אופנבך”

PLAY

בגלל העיצוב

JOIN US

צרו איתנו קשר

אדריכל / מעצב יקר, אני מבקשת להזמין אותך להצטרף למועדון האדריכלים האקסקלוסיבי של Swiss System הנותן לך שירות אישי זמינות ומענה ישיר לכל צורך.

להצטרפות למועדון היוקרתי של Swiss System ולקבלת תכנית התמריצים נא מלא את הפרטים.

יפית פאר
מנהלת קשרי אדריכלים/מעצבים
yafit@swisssystem.co.il

  • שדה זה מיועד למטרות אימות ויש להשאיר אותו ללא שינוי.