לקוח יקר,

בעידן בו קנייה באון ליין היא חלק משגרת חיינו, אנו עושים את מירב המאמצים לספק לכם זירה בטוחה.

בתוך זה נכללת מדיניות הביטוח / החזרת המוצרים הברורה שלנו.

חלק נכבד מהמוצרים שלנו הינם מוצרי ייבוא בהזמנה אישית ועל כך נעשה את ההבחנה,

על מנת לייצר שקיפות והוגנות לאורך כל הדרך.

מוצרים שלא בהזמנה אישית  יש לעמוד בדרישות הבאות:

ביטול עסקה ברכישה של מוצר במכר מרחוק, ייעשה תוך 14 ימים מיום קבלת המוצר, או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם.

בעת ביטול עסקה שלא עקב פגם או אי התאמה, בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מיום קבלת הודעת הביטול, למעט דמי ביטול בשיעור של 5% או 100 ש”ח לפי הנמוך ביניהם. על הצרכן להחזיר את המוצר על חשבונו לחברה, אנו כמובן נעשה מאמץ לסייע בעניין, אתם לא לבד!

בעת ביטול עסקה עקב פגם או אי התאמה, או בשל אי אספקת המוצר במועד שנקבע, או כל הפרה אחרת של החוזה, לא ייגבו דמי ביטול, כספו של הצרכן יושב לו תוך 14 ימים מקבלת הודעת הביטול, והמוצר יוחזר לבית העסק על חשבון החברה.

חשוב לציין כי על המוצר לחזור באריזתו המקורית ככל שניתן, לחברה יש זכות לתבוע את הצרכן בשל ירידה בערך המוצר כתוצאה מהרעה משמעותית במצבו.

מוצרים בהזמנה אישית

ע”פ חוק הגנת הצרכן לא ניתן לבטל רכישה של מוצרים פסידים, מוצרים שיוצרו במיוחד עבור הצרכן וכן מוצרים הניתנים להקלטה, העתקה ושכפול שהצרכן פתח את אריזתם המקורית.

החרגה בעניין מזרנים

מזרנים אשר נרכשו באתר ונשמרו באריזתם המקורית כולל ניילון, יינתנו לביטול או החזרה ע”פ החוק, 14 יום מקבלת המוצר.

מזרנים אשר הניילון הוסר מהם, לא יינתן זיכוי כספי.

החרגות

בעסקת מכר מרחוק שנערכה עם צרכן שהוא אדם עם מוגבלות, אזרח ותיק או עולה חדש, רשאי הצרכן לבטל את העסקה בתוך ארבעה חודשים מיום עשייתה, מיום קבלת המוצר או מיום קבלת מסמך הגילוי לפי המאוחר, ובלבד שההתקשרות בעסקה כללה שיחה בין העוסק לצרכן, ובכלל זה שיחה באמצעות תקשורת אלקטרונית.

הזיכוי יתבצע לאחר החזרת המוצר בטווח שלא יעלה על 7 ימי עסקים מיום החזרתו אלינו.

 

אנו שמחים להעניק לכם שירות ועושים כמיטב יכולנו לענות לציפיות והדרישות. ואולם קריאה וההבנה של כללים אלו ישמרו על כולם מאכזבה כזו אחרת כמו כן הנך מוזמן לקרוא ולעיין בטופס גילוי נאות שנמסר ונחתם על ידך בעת ביצוע ההזמנה

 צפו בעמוד גילוי נאות