מאמרים על מיטות מתכווננות

ניפוץ המיתוס: אין קרינה מסוכנת במיטה מתכווננת

האם מיטות מתכווננות מוציאות קרינה? מיטה מתכווננת של סוויס סיסטם אינה פולטת קרינה.

מיטה מתכווננת בטוחה לשימוש ועברה בדיקת קרינה קפדנית. שנאי מיטות מתכווננות גם לא פולט קרינה!

blog

בדקנו ומצאנו – המדריך המלא בנושא קרינה של מיטות מתכווננות!

המיתוס השקרי של יצרני המיטות הזולות הרגילות הלך ונעלם עם השנים, אך עדיין ישנם אנשים המפחדים (ובצדק) מנושאי קרינה בכל הקשור למוצרי חשמל.
ענקית השינה, סוויס סיסטם, כאן כדי לנפץ את המיתוס באופן סופי ולהסביר לכם מדוע לא קיים סיכון קרינה במיטה חשמלית מתכווננת.
על מגנון ומנוע בטוח, בתו התקן הגרמני ושל מכון התקנים הישראלי, בביצועים מתקדמים לשינה איכותית ובטוחה מקרינה.

מהו מיתוס שקר הקרינה במיטות חשמליות?
אם טרם ידעתם זאת, כל מוצר חשמלי בבית מיצר קרינה אלקטרומגנטית ברמות משתנות, המנועים המחוברים למנגנון המזרנים מופעלים באמצעות חשמל ובאמצעותו ניתן להתאים את המזרן דרך שלט על אזורים שונים בגוף.
כל מיטה חשמלית בשוק המיוצרת בתנאים המותאמים לתקנים אירופיים, תקנים ישראליים ובדיקות מומחים שונים בנוגע לקרינה, חייבת לכלול מנגנוני בטיחות ומיטות ברמה גבוהה, כל המיטות המתכוונות של סוויס סיסטם בטוחות לשימוש ומומלצות לכלל הקהלים, מנערים, נשים בהריון ואנשי הגיל השלישי.

בתחילת העשור הקודם התעורר חשש אודות קרינה במיטה חשמלית, את החשש הזה ניתן היה להפיג באמצעות בדיקות קרינה המצביעות כי המיטה בטוחה לשימוש.
החשש לקרינה ולבריאות מוצדק, עצם הקיום של מיטה מתכווננת מבית סוויס סיסטם הוא התאמה לשינה איכותית ושיפור הבריאות, סוויס סיסטם אינה חוסכת בבריאות משתמשי השינה שלה ומבטיחה זה שנים רבות מיטה מתכווננת בטוחה מכל קרינה.

תקן גרמני ומכון התקנים הישראלי: מיטה מתכווננת בטוחה לשימוש

המיטות המתכווננות של סוויס סיסטם מיוצרות בכללי ותקני ייצור מחמירים, במשטח שינה אחד ניתן לכוון כל מזרון בנפרד וזה באמצעות מנגנון חכם המפעיל מנועים חזקים ושקטים.
המנועים המתקדמים המשולבים במיטות של חברת סוויס סיסטם מאפשרים למיטה המתכווננת את הביצועים הטובים ביותר הקיימים בשוק המיטות המתכווננות, מנועים איכותיים מבית חברת OKIN הגרמנית, העומדים בדרישות תו התקן הגרמני ותו התקן של מכון התקנים הישראלי.

המנועים של המיטה החשמלית המתכווננת של חברת סוויס סיסטם בטוחים לשימוש ואין סכנת קרינה.
לצורך שקיפות מלאה ולמתעניינים אודות בדיקות נושא הקרינה, ניתו לקרוא בעמוד שינה בטוחה את דו”חות הבדיקה של המודד, בדיקה במעבדה לפיזיקה גרעינית ודו”ח שדה מגנטי המספקים את כלל הבדיקות והדרישות לצורך שינה איכותית ורגועה.
מגנון המיטה מאפשר למזרון לזוז באזורי הראש, הצוואר, הגב והרגליים ולהתאים את השינה שלכם למצבים משתנים במהלך היום והלילה, מצבים בריאותיים שונים וצרכים אישיים נוספים.

במיטות המתכוננות החשמליות קיים מנגנון שמנתק את הזרם בזמן של העדר שימוש, במידה והמשתמשים מתאימים את המזרן למצב שלהם, המנוע המוגן מפני קרינה מבטיח שימוש בטוח וללא כל חשש.
כדי למנוע קרינה אין צורך במכשור גדול שתופס מקום, אלא בטכנולוגיה מתקדמת המשולבת במנועים איכותיים ובטוחים, במצב שכזה גודל מיטה מתכווננת עם ארגז מציעים אינו משתנה.
אם נתקלתם במאמרים ומודעות אודות קרינה סביר שהמאמרים ישנים או שקריים, בשביל השקט הנפשי שלכם ולמרות שאין כל חשש מקרינה, אנו חוזרים על ההמלצה לקרוא את כל דו”חות הבדיקה באתר שלנו ולישון בראש וגוף שקטים ובריאים.

ידוע שאין קרינה ובכל זאת אני חושש/ת, מה עלי לעשות?
למרות שמיטה מתכווננת חכמה ומיטות סמארט בד (smart bed) של חברת סוויס סיסטם בטוחים לשימוש ובטוחים מקרינה, ייתכן ואנשים מסוימים ירגישו בנוח יותר לישון בלילה עם מיטה מתכווננת המנותקת מהחשמל.
למרות שהמיטה בטיחותית לחלוטין, ניתן לנתק את המיטה מהחשמל בלילה ולהחזיר בבוקר שלמחרת.
בחירה בהשארת המיטה מחוברת לחשמל או מנותקת מהחשמל בלילה היא בחירה זהה, המיטות המתכווננות של סוויס סיסטם בטוחות מכל קרינה, במנועים שקטים וחזקים ליצירת התאמת שינה ייחודית.

עצבו את מערכת השינה המושלמת בהתאמה אישית

פוסטים קשורים