מאמרים על מיטות מתכווננות

מיטות מתכווננות: יתרונות וחסרונות

מחפשים לרכוש מיטה מתכווננת חשמלית ומעוניינים לדעת יתרונות וגם חסרונות?

לפניכם המלצות של סוויס סיסטם על מיטות מתכווננות וטיפים כיצד לבחור מיטה מתכווננת מומלצת לחדר השינה שלכם!

מיטות מתכווננות: יתרונות וחסרונות

מיטה זוגית מתכווננת מבית סוויס סיסטם מכוונת לפסגת איכות השינה, עם יתרונות אורטופדיים להתאמת כל מזרן בנפרד ובאזורים משתנים בגוף, הקלה על בעיות בריאותיות רבות, אזורי ספיגה ייחודיים, רמת אוורור גבוהה, ארגז מציעים רחב, עיצובים ודגמים מגוונים מזרנים לפי תקציב ועוד.
למיטה זוגית מתכווננת יש גם חסרונות הניתנים לפתרון, כדוגמת הסתגלות למזרן חדש, אי התאמה נכונה של המזרן, נטייה למשחקיות בקרב ילדים ומחיר הגבוה במקצת ממזרנים ומשטחי שינה פשוטים.

חושבים מיטה חשמלית מתכווננת? חושבים איכות שינה!

איכות שינה טובה אינה רק מאפשרת לכם לקום רעננים כל בוקר, למיטה מתכווננת יש יתרונות בריאותיים רבים נוספים המגיעים כתוצאה ממשטח שינה ומזרן איכותיים: על-ידי התאמת המזרן בצורה טובה יותר ניתן להפחית את כמות הנחירות וניתן אף להקל על הנשימה בזמן השינה, שינה טובה יותר עם התאמה לאזור הרגליים יכולה להקל נפיחות ברגליים, להמריץ את מחזור הדם, לסייע לשינה איכותית קריטית בזמן ההריון ואף לאחר הלידה וכמובן להפחית כאבי צוואר גב ובעיות אורטופדיות נוספות.
הקשר בין מיטה לדפוס ואיכות השינה הוא קשר בלתי ניתן לניתוק, ההיתרונות הרבים במיטה זוגית מתכווננת של סוויס סיסטם מאפשרים לאנשי המקצוע הרבים בעולם הרפואה להמליץ לעבור למיטה מתכווננת, כדי להחזיר לגופכם את איזון המשקל על כל נקודות הלחץ והתאמה למצבים רפואיים שונים.

מנגנון לכל מזרון: התאמת מזרן השינה באופן אישי לכל אדם

משטחי השינה האורטופדיים של סוויס סיסטם מאופיינים באזורי קושי שונים המותאמים למבנה האנטומי שלכם, רמת אלסטיות גבוהה הכוללת בלימת זעזועים, התאמת המזרן באופן אישי לאזורי הראש, הצוואר, הגב והרגליים ורמת אוורור גבוהה לכל מזרן.
מרחב שינה פרטי ומותאם אישית על-ידי המשתמש/ת הוא אחד הדברים החשובים במיטה מתכווננת, גם הזוגות הצמודים והאוהבים ביותר יעדיפו את האפשרות למרחב שינה פרטי המותאם אישית לאזורים השונים בגוף.
באמצעות מנגנון המורכב בכל מזרן, ניתן להתאים כל מזרן באופן שונה לצורך פעילות צפייה, קריאה, שינה ופעילויות נוספות המצריכות את התאמת המזרן.

גדלים שונים ועיצובים מגוונים למיטה מתכווננת זוגית

הטכנולוגיה המתקדמת של משטחי השינה והמזרנים אינה המאפיין היחידי המאפשר לכם לבחור את המיטה המושלמת בשבילכם, סוויס סיסטם מאפשרים לכם לבחור את המיטה המתאימה לסגנון הבית וחדר השינה ליצירת עיצוב אידיאלי ומותאם לכל זוג.
אם בעבר הסתפקתם בעיצובים בסייסים למיטות מתכווננות, כיום תוכלו לבחור מיטה זוגית אורטופדית חשמלית מעוצבת בהתאם לטעם שלכם ובגדלים משתנים לפי הצורך שלכם.
אם לקחתם מעצב/ת פנים לבית או שבחרתם לעצב בעצמכם, אתם עתידים לגלות שעיצוב חדר השינה מקבל נתח משמעותי מקבלת ההחלטות ובחירת גודל ועיצוב המיטה הופכים לקריטיים.
ארגז מציעים רחב משחק תפקיד חשוב בסדר וניקיון חדר השינה
מיטות זוגיות מומלצות ואיכותיות מתחרות גם על היבט ארגז מצעים רחב.
מיטה מתכווננת עם ארגז מציעים היא פתרון אידיאלי לבעיות אחסון נפוצות בחדרי השינה, למרות המנגנונים הנפרדים, משטח השינה המתקדם והמזרן האיכותי – רבים מהרוכשים מיטה חשמלית זוגית, מחפשים גם ארגז מציעים רחב המאפשר לאחסן מציעים, בגדים ופריטים נוספים.
אם אתם לא אגרנים או מכורי אחסון, באמצעות ארגז מציעים רחב במיטה זוגית מתכווננת גדולה תוכלו לבצע שיקולי אחסון לחדר ולהסתפק באחסון הרחב המוצע לכם במיטה המתכווננת וארון דקורטיבי קטן נוסף, ליצירת אווירייה חופשית בחדר הממוקד שינה.

החסרונות העיקריים ניתנים לפתרון

מיטה מתכווננת היא לא רק המבוקשת ביותר בקרב צרכני המיטות, היא גם המומלצת ביותר בקרב מומחים רבים מעולמות האורטופדיה, שינה, הריון ולידה ועוד – אם כך, מה החסרונות העיקריים במיטות מתכווננות?
אחת הבעיות הנפוצות בכל מעבר לכל סוג מזרן ומשטח שינה היא ההסתגלות, הסתגלות למזרן עשויה לקחת מספר ימים ולעיתים אפילו תקופה של שבועות, למזלכם המיטות המתקדמות של סוויס סיסטם כוללות בתוכן דגש על איכות אך גם על התאמה לכל משתמש/ת – בעזרת מנגנון נפרד לכל מזרן תוכלו לקצר את זמן ההסתגלות וליהנות מאיכות שינה לאורך שנים ארוכות.
ההמלצה שלנו היא לבחון מספר מצבי שינה ולהתאים את המזרן בדיוק כפי שאתם מרגישים לנכון, פעמים רבות אנשים הסובלים ממצבים רפואיים משתנים מתבקשים על-ידי הרופא לישון במצב שינה מסוים, במידה ואתם נדרשים למצב שכזה התאימו את המזרן בהתאם להמלצת הרופא.

היבט נוסף שאינו סוד הוא מחיר המיטה המתכווננת מול מיטה פשוטה רגילה, הפערים נעים בדרך כלל בכמה מאות שקלים בממוצע, פערים אלו מגיעים מעובדה אחת פשוטה: מיטה חשמלית מתכווננת היא מיטה שעלות הייצור שלה יקרה יותר, המוצר מתקדם יותר מהמקביל הפשוט והאיכות טובה יותר.
בחיפוש אחר מחירים של מיטה מתכווננת ניתן לאתר מגוון רחב בהתאם לתקציב שלכם, לחסוך לקראת מיטה מתכווננת איכותית ולברר עם מוקד השירות של סוויס סיסטם על מיטות עודפים.
מיטה מתכווננת היא הוצאה אחת לתקופה ארוכה, המלצתנו היא לא לאפשר לילדים לשחק ולקפוץ על המיטה, פעילויות מהסוג הזה עלולות לקצר את אורך חיי המיטה

חזרה לרשימה

פוסטים קשורים